tytul1tytul2

Szanowni Państwo,

Spółka STEULER-KCH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (znana wcześniej pod nazwą KCT Sp. z o.o. lub SGL ACOTEC Sp. z o.o.) powstała w 1994 roku jako spółka z większościowym kapitałem niemieckiej grupy Keramchemie (KCH). Wspólnikiem - założycielem była należąca do tej grupy spółka KCH Beteiligungs GmbH.

Od chwili założenia główną część działalności naszej spółki stanowi niezmiennie profesjonalna realizacja przemysłowych zabezpieczeń i powłok chemoodpornych powierzchni konstrukcji stalowych i betonowych przed działaniem kwasów, zasad i innych silnie korozyjnych czynników.

Korzystając z bogatego doświadczenia firmy-matki, jak też produkowanych pod jej marką materiałów chemoodpornych o uznanej w świecie wysokiej jakości, od pierwszych lat działania realizowaliśmy ambitne projekty zabezpieczeń obiektów wielkogabarytowych o powierzchniach rzędu kilku do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Typowymi tego typu obiektami są elementy mokrych instalacji odsiarczania spalin budowanych przy elektrowniach i elektrociepłowniach opalanych węglem kamiennym i brunatnym.

Od roku 2010 funkcjonujemy w ramach struktury niemieckiej firmy STEULER-KCH jako jej przedstawiciel w Polsce. Dostęp do wiedzy i technologii połączonych firm STEULER i KCH pozwolił nam na znaczną dywersyfikację działalności. Oferujemy teraz:

 • nowe produkty o innych, lepszych parametrach pracy czy ochrony powierzchni,
 • produkty z nowych obszarów zastosowania, np.:

  - ceramiczne wyroby żaroodporne,

  - wyroby z tworzyw sztucznych,

  - kompletne instalacje oczyszczania gazów spalinowych i procesowych

     oraz linie technologiczne,


  - profesjonalne zabezpieczenia i wykończenia powierzchni betonowych

    basenów kąpielowych.

Przede wszystkim dla naszych klientów możemy obecnie opracowywać indywidualne rozwiązania zabezpieczeń dla nietypowych procesów przemysłowych, przy czym rozwiązania te cechują się niezmiennie wysokim poziomem jakości i niezawodności.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty oraz z posiadanymi przez nas referencjami zapraszamy do odwiedzenia pozostałych zakładek naszej strony.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, zawsze znajdziemy dla Państwa czas i udzielimy szczegółowych informacji.

 • E-mail: handel@steuler-kch.pl
 • Fax nr: (+48) 41 3684102
 • Tel. nr: (+48) 41 3684101, (+48) 41 3684103
 • Adres do korespondencji: ul. 1-go Maja 191, 25-655 Kielce

Pozostałe dane adresowe, a przede wszystkim doświadczenie pracowników nabyte przez okres 18 lat działalności KCT pozostają bez zmian.

Szczegółowe informacje na temat obecnej struktury firmy STEULER-KCH GmbH oraz jej oferty rynkowej znajdziecie Państwo na stronie: www.steuler.de

Z wyrazami szacunku
Marek Pietras / Dyrektor

STEULER-KCH Polska Sp. z o.o.
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy KRS - Nr KRS: 00000025478
Kapitał zakładowy: 300.000 PLN
NIP: 657-10-00-278; Regon: P-290460260
Kapitał założycielski: 300 000 PLN

(C) STEULER-KCH Polska Sp. z o.o. 2012